Jazyk

O společnosti

Allianz Partners (AP) je celosvětový lídr v poskytování asistenčních služeb a produktů neživotního pojištění. Misí skupiny je pomáhat lidem, což vystihuje i svým mottem: We Help and Protect Anytime, Anywhere.

Vyjádření generální ředitelky k aktuální situaci najdete ZDE.

 

 

Allianz Partners v ČR a SR

Allianz Partners působí na českém trhu od roku 1997, na slovenském od roku 2000. Asistenční služby a pojistné produkty nabízíme koncovým zákazníkům prostřednictvím našich obchodních partnerů pod obchodní značkou Allianz Assistance.

Zjistit více

Vedení společnosti v ČR a SR

Ve světě

Allianz Partners patří do silné mezinárodní finanční skupiny Allianz SE a na trhu působí pod značkami Allianz Global Assistance, Allianz Global Automotive a Allianz Care už více než 60 let. Díky tomu má v oblasti pojištění automobilů, zdraví i cestování bohaté zkušenosti.

Zjistit více

Historie

Historie společnosti se začala psát v roce 1950 ve Švýcarsku, kdy tým obchodních průkopníků založil společnost Elvia Reiseversicherung a začal pomáhat lidem v těžkých chvílích.

Zjistit více

Vlastník stránek

AWP P&C SA se sídlem 93400 Saint-Ouen, 7, Rue Dora Maar, Francouzská republika, registrační číslo 519 490 080 O.R.Bobigny zapsaná u obchodního soudu v Bobigny pod č. spisu 2016B01853, podnikající v České republice prostřednictvím

AWP P&C Česká republika – odštěpný závod zahraniční právnické osoby se sídlem: Praha 7, Jankovcova 1596/14b, PSČ 17000, IČ: 276 33 900, zapsaný v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl A, vložka 56112