Vedení společnosti v ČR a SR

Představenstvo Allianz Assistance se skládá z odborníků z různých oblastí. Přečtěte si více o každém z našich členů přestavenstva.
Zbigniew Macura - Provozní ředitel

Zbigniew Macura nastoupil do Allianz Assistance v roce 2010 jako provozní ředitel pro Českou republiku a Slovensko a mezi lety 2013 a 2016 rozšířil své pravomoci na celou východní Evropu. Od roku 2016 působí jako regionální provozní ředitel (COO) pro oblast severní a východní Evropy. Před kariérou v Allianz Assistance působil Zbigniew na vedoucích pozicích v oblasti globálního řízení projektů a v mezinárodních servisních organizací telekomunikačních firem. 
Od podzimu 2021 převzal vedení české a slovenské pobočky jako generální ředitel.

Zbigniew vystudoval VUT v Brně a získal titul Ing. se specializací na aplikovanou mechaniku. Později na stejné škole dosáhl na titul Ph.D. Absolvoval také Nottingham Trent University
v Anglii s titulem MBA.

Jindřich Bednář - Obchodní a marketingový ředitel

Jindřich Bednář nastoupil do Allianz Assistance v roce 2016 jako marketingový ředitel. V roce 2018 převzal vedení obchodu a posunul se na pozici obchodního a marketingového ředitele.
Před Allianz Assistance působil jako marketingový ředitel v pojišťovně BNP Paribas Cardif a téměř 14 let jako Global Strategic Alliance Manager pro Reckitt Benckiser.

Jindřich vystudoval Univerzitu Jana Amose Komenského, obor mediální studia a marketing.

Lubica Machovicová - Technická ředitelka

Lubica Machovichová nastoupila do Allianz Assistance v roce 2003 jako upisovatel rizika
pro Slovenskou republiku. Během svého působení se v roce 2014 posunula na pozici vedoucí oddělení Underwritingu za Českou republiku a Slovensko. Od roku 2015 zastává post ředitelky Technického oddělení pro ČR a SR. Před působením v Allianz Partners dlouhodobě pracovala v první asistenční společnosti založené na Slovensku Assist Slovakia jako Manažer Operátorů. 

Lubica vystudovala Ekonomickú Univerzitu v Bratislavě a získala titul Ing. v oboru Pojišťovnictví na fakultě Národního Hospodářství.

Josef Srp - Finanční ředitel

Josef Srp nastoupil na pozici finančního ředitele Allianz Assistance pro Českou republiku a Slovensko v červnu 2020. Ve skupině pracoval již v roce 2014 v oddělení controlingu. Před působením v Alianz Assistance pracoval na vedoucích pozicích ve společnostech působící v oblasti telekomunikačních služeb a dále automobilovém průmyslu.

Josef vystudoval VUT v Brně a získal titul Ing. se specializací Mezinárodní ekonomika a obchod na fakultě podnikatelské.