V České republice již od roku 1997 pomáháme Vám, našim zákazníkům doma i na cestách, ve chvílích, kdy to potřebujete nejvíce. Protože pomáhat je to, co umíme nejlépe. Jsme součástí největší pojišťovací skupiny na světě Allianz SE. Díky unikátnímu propojení asistenčních služeb a pojištění Vám v domácnosti i na cestách poskytneme opravdu účinnou pomoc a kompletní řešení. Spolupracujeme s dlouhodobě prověřenou sítí dodavatelů a garantujeme vysokou úroveň všech našich služeb.

Celosvětově působíme v téměř 80 zemích a naši operátoři jsou Vám k dispozici 24/7. V České republice sídlíme v Praze a s 200 zaměstnanci máme dostatečnou kapacitu přistupovat k Vám individuálně a s největší možnou péčí.

Pomůžeme Vám při havárii v domácnosti, nehodě na cestách nebo při jakýchkoliv zdravotních potížích na dovolené nebo pracovní cestě. Lékaři na telefonu s Vámi prokonzultují zdravotní stav, poradí při rozhodování o léčbě nebo Vám zařídíme léčbu v prestižních zdravotních zařízeních. Nabízíme Vám právní rady a pomoc, ochráníme Vás před kybernetickými riziky či pojistíme Vaše elektronická zařízení a mnoho dalšího.